W minioną środę odbyło się dwudzieste piąte spotkanie naszej grupy. Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie. Szczególne podziękowania należą się prelegentom: Sławkowi, za podzielenie swoją wiedzą i doświadczeniami na temat nowoczesnych technik dostarczania oprogramowania oraz Łukaszowi, za przedstawienie bardzo ciekawej techniki, jaką jest Impact Mapping. Ze swojej strony obiecujemy, że będziemy starać się niwelować wszelkie niedociągnięcia, które nam zgłaszacie.

Dziękujemy władzom WMiI UMK za udostępnienie sali oraz każdemu, kto choćby w najmniejszym stopniu przyczynił się do tego, że mogliśmy spotkać się po raz kolejny i porozmawiać, zarówno w trakcie meetingu jak i na afterparty w pubie Carpe Kraft.

Dziękujemy również firmie Atos Polska, która ufundowała upominki książkowe rozdane podczas dzisiejszego spotkania. Toruński oddział tej firmy cały czas się rozwija i poszukuje zarówno początkujących jak i doświadczonych programistów Java.

Wszystkich obecnych na spotkaniu prosimy o wypełnienie ankiety pospotkaniowej. Zebrany w ten sposób feedback pomoże prelegentom rozwijać swój warsztat, a nam lepiej przygotować kolejne spotkania.

Zdjęcia ze spotkania możecie obejrzeć na FacebookuMeetupie.

Poniżej znajdują się odnośniki do materiałów z prezentacji:

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi na temat przebiegu spotkania, to piszcie o tym w komentarzach.

Zachęcamy wszystkich do dzielenia się swoją wiedzą i zgłaszania własnych prelekcji. Każdy prelegent może liczyć na drobny upominek :)

Dzięki serdeczne i do zobaczenia wkrótce.

Komentarze