Serdecznie zapraszamy na dwudzieste drugie spotkanie Toruń Java User Group, które odbędzie się w środę, 27 kwietnia 2016 roku w godzinach 18:00-20:00 w sali S9 na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK (ul. Chopina 12/18).

Wstęp na spotkanie jest wolny. Rejestracja jest obowiązkowa i odbywa się przez portal Meetup. Wśród osób zarejestrowanych na to wydarzenie zostaną rozlosowane atrakcyjne upominki w postaci licencji oprogramowania oraz książek elektronicznych.

Sponsorem spotkania jest firma Goyello – w puli upominków, które losować będziemy na koniec spotkania znajdzie się kilka papierowych książek ufundowanych przez tę firmę.

Po spotkaniu zapraszamy tradycyjnie na małe afterparty do pubu Carpe Kraft (ul. Plac Teatralny 7).

Sala S9 będzie otwarta od godz. 17:30 – jeśli chcesz przyjść wcześniej i pogadać z uczestnikami spotkania to będzie to najlepsza do tego okazja :)

Bootstrapping projects with Spring Boot [Live Coding]

Spring Boot focuses on creating stand-alone, Spring-based applications quickly by favoring convention over configuration, providing a lot of features by default. Is it worth trying? In this presentation I will demo how to get started with Spring Boot. I will also share some lessons learned during several projects we have done / doing with Spring Boot.

UWAGA: pomimo angielskiego opisu, prezentacja będzie po polsku.

Rafał Borowiec

IT professional, open source enthusiast, developer, team leader, occasional blogger and knowledge sharer.

Goyello o sobie

Goyello jest polsko-holenderską firmą działającą na rynku IT od 2006 roku. To miejsce dla ludzi z pasją, dla których programowanie znaczy więcej niż praca. Głównym wyzwaniem Goyello jest realizacja innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych, tworzenie najlepszych rozwiązań IT, profesjonalne ich wdrażanie i utrzymanie. Rzetelna wiedza, bogate doświadczenie i praca zespołowa to idealne warunki do prowadzenia ambitnych projektów.

Nasze ulubione technologie to: .Net, Java, mobile. Praca w Goyello to okazja do ciągłego rozwoju. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniami. Cenimy dobrą atmosferę panującą w naszym biurze. Pomagają nam w tym spotkania integracyjne, liczne wydarzenia specjalnie dla pracowników i otwarta komunikacja między kadrą kierowniczą a pozostałymi pracownikami. Nasz zespół liczy obecnie około 100 osób. Nasza dewiza to: “Awesome People – Awesome Software!”

Komentarze