Wczoraj ruszyło głosowanie na Prelegenta Roku 2015 Toruń JUG! W konkursie biorą udział wszyscy prelegenci, którzy wystąpili na deskach toruńskiego JUGa w roku 2015.

Zasady głosowania są proste: możesz wskazać do 3 prelegentów, którym przydzielić możesz 1, 2 lub 3 punkty odpowiednio. Im wyższa ilość punktów, tym dany prelegent zasługuje Twoim zdaniem bardziej na tytuł Prelegent Roku 2015. Uwaga: wybraną ilość punktów możesz przydzielić tylko jednemu prelegentowi, tj. nie możesz dać 3 punktów trzem czy dwóm prelegentom.

Zwycięzcą zostanie prelegent, który po zsumowaniu wszystkich punktów będzie posiadał ich najwięcej na swoim koncie. Każdy może zagłosować jeden raz, ale istnieje możliwość zmiany swojego głosu.

Głosowanie potrwa do 23 marca 2016 r. Udział w głosowaniu jest dobrowolny i wymaga jedynie posiadania konta Google. Ogłoszenie wyników głosowania odbędzie się 30 marca 2016 r. podczas urodzinowego spotkania Toruń JUG.

UWAGA: na czwartej stronie ankiety znajdziecie miejsce na wklejenie linku do Waszego profilu Meetup.com w grupie Torun-JUG (wejdź na http://www.meetup.com/Torun-JUG/ i w prawym rogu znajdziesz link “My Profile” – o link do tej strony chodzi). Osoby, które wkleją link do swojego profilu mogą wziąć udział w dwóch losowaniach:

  1. losowaniu upominków książkowych (będziemy mieć dla Was 6 książek do wylosowania)
  2. losowaniu jednej wejściówki na konferencję MCE 2016

ZAGŁOSUJ JUŻ TERAZ! Niech wygra najlepszy prelegent! :–)

Komentarze