Najlepsze aplikacje mobilne i ich twórcy na wyciągnięcie ręki – poznaj ich na MCE3!

Już 21-23 kwietnia warszawska Kinoteka zapełni się ponad połową tysiąca specjalistów z branży mobilnej. Developerzy, designerzy, specjaliści od User Experience czy produktu oraz managerowie z branży mobilnej już po raz trzeci spotkają się w sercu Europy na jednej z największych imprez w branży mobilnej – MCE3.

Rosnąca z roku na rok, w 2015 licząca 550 uczestników z całego świata, impreza skupi się na wszystkim, co warto wiedzieć w świecie mobilnym – podczas trzech ścieżek tematycznych – Engineering, Design i (po raz pierwszy!) Product uczestnicy konferencji będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę dzięki doświadczeniom, którymi podzieli się ponad 40 prelegentów, będących ekspertami w branży.

Dodatkowo całość wzbogacą warsztaty Jitter odbywające się po konferencji – w zeszłym roku miały one formę całodniowego hackathonu, łączącego nowe pomysły z praktyczną aplikacją. Te wszystkie atrakcje to jednak dopiero początek!

Przygotowania do konferencji trwają, a więcej informacji już wkrótce – sprawdzajcie na bieżąco stronę wydarzenia!

Dzięki życzliwości organizatorów każdy toruński JUGowicz może otrzymać 15% zniżki na wejściówkę. Jedyne co trzeba zrobić, to podczas rejestracji wpisać kod promocyjny, który możecie otrzymać kontaktując się z Piotrem Prądzyńskim. Do dzieła!

Komentarze