Toruń JUG wraca po letniej przerwie i zaprasza na piętnaste spotkanie, które odbędzie się w środę, 30 września 2015 roku w godzinach 18:00-20:00 w sali S9 na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK (ul. Chopina 12/18).

Wstęp na spotkanie jest wolny. Rejestracja jest obowiązkowa i odbywa się przez portal Meetup. Wśród osób zarejestrowanych na to wydarzenie zostaną rozlosowane atrakcyjne upominki w postaci licencji oprogramowania oraz książek elektronicznych.

Po spotkaniu zapraszamy tradycyjnie na małe afterparty w pubie Cybermachina (ul. Łazienna 13).

Uwaga! Jeśli ktoś nie ma możliwości dotarcia na afterparty, a mimo wszytko chciałby porozmawiać ze znajomymi, prelegentami lub liderami grupy, to zachęcamy do przybycia na Wydział trochę wcześniej. Sala będzie otwarta dla wszystkich od godziny 17:30. Serdecznie zapraszamy!

KAŻDY OBECNY NA SPOTKANIU UCZESTNIK OTRZYMA SKROMNY UPOMINEK-NIESPODZIANKĘ, ALE CO TO BĘDZIE – NIE POWIEMY :–)

Scrum na co dzień

Scrum Master, Product Owner i Developer przygotowali dla was coś czego jeszcze nie widzieliście. Nie będzie to kolejna opowiastka o teorii Scrum’a, ale o tym, jak praca z nim wygląda na co dzień.

Poruszymy wszystkie te niewygodne i niedomówione tematy, które zazwyczaj na prezentacjach się omija. Podzielimy się z wami naszymi patentami i technikami na zwinne tworzenie oprogramowania w nieidealnych warunkach życia codziennego.

Dodatkowo to Ty, siedząc na sali, będziesz miał wpływ na to o czym usłyszysz, więc przyjdź i bądź częścią tego niecodziennego wydarzenia.

Rafał Bryk

Scrum Master z backgroundem technologicznym. Pasjonat wytwarzania dobrego software’u dobrze. Na co dzień pracuje z ludźmi rozwijającymi oprogramowanie polskiego e-commerce’u, wspomagając procesy podejmowania optymalnych decyzji. Prywatnie miłośnik nowych technologii, gier planszowych i rekreacyjnych wypraw rowerowych.

Piotr Modzelewski

Programista z wieloletnim stażem. Entuzjasta zwinnego wytwarzania oprogramowania. Na co dzień pracuje z systemami przetwarzającymi duże ilości danych w czasie rzeczywistym. Wielokrotnie wspomagał wprowadzanie zwinnej metodyki pracy w różnych zespołach. W wolnym czasie oprocz programowania pasjonują go Sci-fi oraz gry te bardziej i mniej wirtualne

Maciej Tafliński

Product Owner który lubi swoją pracę :) Lubi tworzyć produkty które są użyteczne i używalne zarazem, niekoniecznie muszą być ładne. Aktualnie pracuje nad rozwiązaniami big data oraz raportowaniem. W czasie prywatnym backlog wypełniają mu dzieci i od czasu do czasu sport.

Komentarze