W minioną środę odbyło się czternaste spotkanie naszej grupy. Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie. Szczególne podziękowania należą się prelegentom – Łukaszowi, za wprowadzenie do tworzenia microserwisów z użyciem biblioteki Ratel oraz Tomkowi, za podzielenie się swoim spostrzeżeniami na temat błędów popełnianych przez developerów w procesie rekrutacji. Ze swojej strony obiecujemy, że będziemy starać się niwelować wszelkie niedociągnięcia, które nam zgłaszacie.

Dziękujemy również władzom WMiI UMK za udostępnienie sali oraz każdemu, kto choćby w najmniejszym stopniu przyczynił się do tego, że mogliśmy spotkać się po raz kolejny i porozmawiać, zarówno w trakcie meetingu jak i na afterparty w pubie Cybermachina.

Wszystkich obecnych na spotkaniu prosimy o wypełnienie ankiety pospotkaniowej. Zebrany w ten sposób feedback pomoże prelegentom rozwijać swój warsztat, a nam lepiej przygotować kolejne spotkania.

Zdjęcia ze spotkania możecie obejrzeć na FacebookuMeetupie.

Poniżej znajdują się odnośniki do materiałów z prezentacji:

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi na temat przebiegu spotkania, to piszcie o tym w komentarzach.

Udajemy się na krótkie wakacje – z regularnymi spotkaniami wracamy we wrześniu. Tymczasem zachęcamy wszystkich do dzielenia się swoją wiedzą i zgłaszania własnych prelekcji. Każdy prelegent może liczyć na drobny upominek :)

Dzięki serdeczne i do zobaczenia wkrótce.

Komentarze