Serdecznie zapraszamy do Poznania na konferencję PolyConf15, która odbędzie się w dniach od 2 do 4 lipca w samym centrum przy Alei Niepodległości 53 w nowoczesnym budynku Collegium Iuridicum UAM.

PolyConf15 to 3-dniowa, jednowątkowa konferencja multidyscyplinarna w obszarze zaawansowanych technologii dla fanów poliglotycznego podejścia do programowania.

To już 2 edycja konferencji, która odbyła się w listopadzie zeszłego roku. Tutaj można zobaczyć krótkie video podsumowujące wydarzenie.

PolyConf15 koncentruje się na Clojure, Haskell, Erlang i Go, poruszając się w obszarze głównego nurtu technologicznego na równi z ezoterycznymi językami takie jak Prolog, Shen, Elm i LFE. Naszym celem jest połączenie i skonfrontowanie różnych technologii programowania oraz umożliwienie wymiany myśli i umiejętności pomiędzy członkami społeczności technicznych.

Wśród prelegentów są: Robert Virding, Stefan Karpinski, Bodil Stokke, Jessica Kerr and Phil Nash. Konferencja jest płatna. W ramach biletu wstęp na warsztaty, imprezy towarzyszące oraz codzienne wieczorne party. Gorąco polecamy!

Komentarze