Jak zapowiadaliśmy na spotkaniu, chcielibyśmy regularnie dzielić się z Wami wnioskami z ankiet, które wypełniacie. Odezwa Szymona nie pozostała bez echa – przyszły do nas 24 ankiety, co stanowi kilkukrotnie wyższą wartość niż spotkanie wcześniej! Dalej oczywiście jest pole do popisu :)

Spotkanie zostało bardzo dobrze przyjęte – ogólnie oceniliście je na 8,8/10. Zarówno sentymentalna podróż Szymona, jak i opowieść o wnętrzu JVM Jarka zostały przez Was świetnie ocenione. Wasze wnioski trafiły już do obu prelegentów.

Interesujące informacje wyciągnęliśmy z pytań o same spotkania JUGowe. Co najważniejsze dla nas, wszyscy respondenci zadeklarowali udział w najbliższym spotkaniu. Mieliśmy okazję zauważyć, że dla uczestników ostatniego spotkania było to średnio czwarte spotkanie i że najczęściej Meetup daje Wam znać, że zbliża się następne spotkanie. Większość z Was to zawodowi programiści, ale jest też kilku studentów.

Najważniejsze pytania jednak dla nas to przede wszystkim te, w których podrzuciliście nam propozycje zmian i prelekcji. Bardzo za wszystkie dziękujemy! Na podstawie Waszych sugestii rozpoczęliśmy już działania, o których będziemy opowiadać na najbliższych spotkaniach.

W dalszym ciągu podtrzymujemy gorącą prośbę o wypełnianie ankiet – nie ma nic ważniejszego w rozwoju niż feedback. Przypominamy też o zgłaszaniu się na prelegentów – niezależnie czy ma to być prelekcja, warsztaty, lightning talk, czy cokolwiek Wam przyjdzie do głowy :) Szczególnie zachęcamy osoby, które obyły się już w korzystaniu z narzędzi, które rozdajemy na spotkaniach i czułyby się na siłach, żeby poprowadzić warsztaty dla innych JUGowiczów.

Do zobaczenia na najbliższym spotkaniu!

Komentarze