W ubiegły piątek odbyło się jedenaste, urodzinowe spotkanie naszej grupy. Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym za liczne przybycie. Padł absolutny rekord frekwencji :) Szczególne podziękowania należą się Jarkowi, który przyjechał do nas specjalnie z dalekiego Krakowa, aby pokazać co kryje się w czeluściach JVM. Mamy również nadzieję, że podobała Wam się sentymentalna podróż przez pierwszy rok działalności JUGa, którą poprowadził Szymon.

Jeszcze raz gratulujemy Sebastianowi Łaskawcowi, który został Prelegentem Roku 2014!

Dziękujemy również władzom WMiI UMK za udostępnienie sali oraz każdemu, kto choćby w najmniejszym stopniu przyczynił się do tego, że mogliśmy spotkać się po raz kolejny i porozmawiać, zarówno w trakcie meetingu jak i na afterparty w Krajinie Piva. Dziękujemy!

Wszystkich obecnych na spotkaniu prosimy o wypełnienie ankiety pospotkaniowej. Zebrany w ten sposób feedback pomoże prelegentom rozwijać swój warsztat, a nam lepiej przygotować kolejne spotkania. Ze swojej strony obiecujemy, że będziemy starać się niwelować wszelkie niedociągnięcia, które nam zgłaszacie.

Zdjęcia ze spotkania możecie obejrzeć na FacebookuMeetupie.

Poniżej znajdują się odnośniki do materiałów z prezentacji:

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi na temat przebiegu spotkania, to piszcie o tym w komentarzach.

Zachęcamy wszystkich do dzielenia się swoją wiedzą i zgłaszania własnych prelekcji. Każdy prelegent może liczyć na drobny upominek i wieczną chwałę :)

Dzięki serdeczne i do zobaczenia wkrótce.

Komentarze