Wczoraj odbyło się dziesiąte spotkanie naszej grupy. Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym za bardzo liczne przybycie. Jeśli nie padł rekord frekwencji, to na pewno było to podium :) Szczególne podziękowania należą się prelegentom – Mirkowi, za pokazanie jak pisać testy, które są Spock-o i bardziej Groovy oraz Wojtkowi, za podzielenie się swoimi doświadczeniami w rozwoju kariery programisty Java. Ze swojej strony obiecujemy, że będziemy starać się niwelować wszelkie niedociągnięcia, które nam zgłaszacie.

Dziękujemy również władzom WMiI UMK za udostępnienie sali oraz każdemu, kto choćby w najmniejszym stopniu przyczynił się do tego, że mogliśmy spotkać się po raz kolejny i porozmawiać, zarówno w trakcie meetingu jak i na afterparty w Krajinie Piva. W tym miejscu szczególne podziękowania należą się również firmie Spartez za sponsorowanie spotkania. Dziękujemy!

Wszystkich obecnych na spotkaniu prosimy o wypełnienie ankiety pospotkaniowej. Zebrany w ten sposób feedback pomoże prelegentom rozwijać swój warsztat, a nam lepiej przygotować kolejne spotkania.

Zdjęcia ze spotkania możecie obejrzeć na FacebookuMeetupie.

Poniżej znajdują się odnośniki do materiałów z prezentacji:

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi na temat przebiegu spotkania, to piszcie o tym w komentarzach.

Zachęcamy wszystkich do dzielenia się swoją wiedzą i zgłaszania własnych prelekcji. Każdy prelegent może liczyć na drobny upominek :)

Dzięki serdeczne i do zobaczenia wkrótce.

Komentarze