JDD jest dwudniową konferencją adresowaną do wszystkich miłośników Java, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wydarzenie jest doskonałą okazją do wzięcia udziału w merytorycznych wykładach, rozwijających warsztatach oraz interaktywnych szkoleniach. Nowatorski charakter JDD oraz wykłady w języku angielskim skutecznie przyciągają coraz większą liczbę uczestników z całego świata.

Konferencja JDD cieszy się ogromną popularnością i z roku na rok zyskuje nowych sympatyków. Tegoroczna edycja odbędzie się 12-13 października 2015 roku w Krakowie. Wszyscy zainteresowani mogą już dzisiaj zarejestrować się na stronie konferencji. W tym roku organizator przewiduje jeszcze więcej wyjątkowych atrakcji, połączonych z merytorycznymi dyskusjami w przyjaznej atmosferze.

Organizatorem konferencji jest krakowska firma PROIDEA, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji eventów na arenie zarówno polskiej, jak i międzynarodowej.

Jako partnerzy konferencji mamy dla Was 15% zniżki! Żeby ją otrzymać, wystarczy zgłosić się po kod promocyjny do Piotra Prądzyńskiego.

Komentarze