Konferencja 4Developers to interdyscyplinarna konferencja dla programistów. 4Developers składa się z 15 ścieżek tematycznych prowadzonych w kameralnych grupach. Kierowana jest zarówno do wszystkich profesjonalistów, jak i amatorów z branży technologicznej, którzy wymieniając swoje doświadczenia i dzieląc się wiedzą, tworzą wyjątkowe miejsce do konstruktywnej dyskusji. Wydarzenie, z każdą kolejną edycją, zyskuje na prestiżu i rozwija się tak, aby jak najlepiej sprostać trendom i potrzebom środowiska informatycznego.

Poprzednia edycja konferencji osiągnęła duży sukces, gromadząc ponad 600 uczestników z kraju i zagranicy. Tegoroczna edycja odbędzie się 20 kwietnia w Hotelu Gromada w Warszawie i zaprezentuje jeszcze szerszy wachlarz poruszanych tematów. Nie zabraknie dyskusji o językach programowania, technologiach mobilnych, usability, tworzeniu architektury oprogramowania i produkcji gier. Ponadto będzie możliwość nabycia praktycznych umiejętności prezentacji i rozmowy z przedstawicielami biznesu oraz z zakresu zarządzania projektami IT. W zbliżającej się edycji 4Developers weźmie udział blisko 700 specjalistów, co czyni ją jedną z najliczniejszych i najbardziej merytorycznych konferencji z branży technologicznej.

Konferencja organizowana jest corocznie, począwszy od 2009 roku, kiedy to odbyła się jej pierwsza edycja. 4Developers organizowany jest przez krakowską firmę PROIDEA, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji polskich i międzynarodowych eventów z dziedziny IT oraz aktywnie działa na rzecz rozwoju tego rynku w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jako partnerzy konferencji mamy dla Was 15% zniżki! Żeby ją otrzymać, wystarczy zgłosić się po kod promocyjny do Piotra Prądzyńskiego. Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnej już edycji 4Developers. Zarejestrować można się na stronie konferencji. Niższa cena wejściówek obowiązuje do 9 lutego.

Komentarze