W minioną środę odbyło się pierwsze po wakacjach, a piąte w sumie, spotkanie naszej grupy. Padł rekord frekwencji – przyszło aż 80 osób! Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym i cieszymy się, że zainteresowanie regularnymi spotkaniami nie maleje. Szczególne podziękowania należą się prelegentom – Arkowi, za bardzo ciekawą prezentację o Hadoopie oraz Łukaszowi, za podzielenie się swoimi doświadczeniami związanymi z tworzeniem ładnych testów jednostkowych. Ze swojej strony obiecujemy, że będziemy starać się niwelować wszelkie niedociągnięcia, które nam zgłaszacie.

Dziękujemy również władzom WMiI UMK za udostępnienie sali oraz każdemu, kto choćby w najmniejszym stopniu przyczynił się do tego, że mogliśmy spotkać się po raz kolejny i porozmawiać, zarówno w trakcie meetingu jak i na afterparty w Krajinie Piva.

Wszystkich obecnych na spotkaniu prosimy o wypełnienie ankiety pospotkaniowej. Zebrany w ten sposób feedback pomoże prelegentom rozwijać swój warsztat, a nam lepiej przygotować kolejne spotkania.

Więcej zdjęć możecie obejrzeć na FacebookuMeetupie.

Poniżej znajdują się odnośniki do materiałów z prezentacji:

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi na temat przebiegu spotkania, to piszcie o tym w komentarzach.

Zachęcamy wszystkich do dzielenia się swoją wiedzą i zgłaszania własnych prelekcji. Każdy prelegent może liczyć na drobny upominek :)

Dzięki serdeczne i do zobaczenia wkrótce.

Komentarze