Do pierwszego toruńskiego hackathonu coraz bliżej. Wiecie już wszystko o organizatorach, sponsorachzadaniu. Nadeszła pora, żeby zapoznać się z agendą wydarzenia.

Startujemy o godzinie 10:00. Pierwsze pół godziny przeznaczone jest na przywitanie, rozdanie upominków (m.in. koszulek ufundowanych przez firmę Allegro), wprowadzenie do tematu i utworzenie zespołów programistycznych.

Tuż po wprowadzeniu ruszymy do boju i zaczniemy kodowanie, które potrwa do godziny 21:00. Przewidujemy jedną wspólną, godzinną przerwę, około 16-tej, w trakcie której posilimy się pyszną pizzą sponsorowaną przez Exea Smart Space. Wszelkie inne przerwy, np. na małe co nieco (przekąski zapewnia Allegro), pozostawiamy w gestii poszczególnych zespołów i uczestników.

O godzinie 21:00 przyjrzymy się owocom pracy zespołów i wybierzemy zwycięzców, którzy otrzymają nagrody ufundowane przez firmą Rule Financial. Koniec hackathonu planowany jest na godzinę 22:00.

Przypominamy o rejestracji na hackathonna Wasze zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia. Nie zwlekaj, zarejestruj się już teraz!

Komentarze