Hackathorn #1 coraz bliżej, nasi sponsorzy już przygotowują dla Was gadżety i upominki, zaś organizatorzy starają się, aby impreza spełniła Wasze oczekiwania. Kilka dni temu pisaliśmy o ogólnej idei hackathonów. Z artykułów, które dołączyliśmy do tego wpisu mogliście przeczytać, że jedną z ważniejszych rzeczy, jakie należy zrobić przed samą imprezą jest odpowiednio się do niej przygotować.

Hackathon to wiele długich godzin kodowania, dlatego nie zaszkodzi do swojego porannego planu dnia dołożyć kilka prostych ćwiczeń fizycznych, które pozwolą przygotować ciało na ten wysiłek. Nie wolno zapomnieć o przygotowaniu umysłu. Warto poświęcić chwilę czasu na zapoznanie się z Meetup API oraz zakodować kilka prostych przykładów, testując je na ogólnodostępnej grupie testowej. Tak przygotowani powinniśmy bez problemu rozwiązać skutecznie zadanie, jakim jest przygotowanie działającego prototypu aplikacji.

Chcielibyśmy również przypomnieć o zapoznaniu się z kompletnym regulaminem zbliżającego się hackathonu.

Przypominamy o rejestracji na hackathonna Wasze zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia. Nie zwlekaj, zarejestruj się już teraz!

Komentarze