Toruń JUG i Exea Smart Space łączą siły! Zapraszamy na pierwszy Hackathorn, czyli toruński hackathon #1.

W tej edycji przed uczestnikami następujące wyzwanie: stworzyć aplikację losującą nagrody wśród uczestników spotkań na platformie Meetup.com. Jeśli denerwuje Cię, że dotychczasowa maszyna losująca nie wylosowała Ciebie ani razu, to przyjdź i stwórz system, który będzie bardziej sprawiedliwy. Najlepszy projekt zostanie wdrożony i będzie używany na comiesięcznych spotkaniach naszego JUGa.

Każdy z uczestników hackathonu otrzyma drobny upominek, a na zwycięski zespół czekają atrakcyjne nagrody książkowe.

Zapisz się już teraz! Ilość miejsc ograniczona! Posiłki i dobra zabawa gwarantowane przez organizatorów.

Rejestracja na wydarzenie oznacza akceptację regulaminu.

Sponsorzy wydarzenia

Allegro

Istniejemy od 1999 roku, a wraz z założonym przez Arjana Bakkera serwisem aukcyjnym Allegro rozpoczął się polski e-commerce. Jako firma rozwinęliśmy się w dynamicznie rosnącą Grupę Allegro, która obecnie zarządza 75 serwisami w 17 krajach na 3 kontynentach. Od początku przyświeca nam ten sam cel – radość kupowania i sprzedawania online.

Wirtualna platforma handlowa Allegro błyskawicznie zdobyła rynek i Wasze zaufanie, a Wy – naszą niesłabnącą sympatię. W lipcu 2003 zdobyliśmy także nasz najważniejszy milion – pierwszy milion Allegrowiczów. Dzisiaj społeczność Allegro liczy 12,5 mln Użytkowników, a w samym 2010 roku zarejestrowało się 1,7 mln nowych osób.

Allegro wciąż się zmienia. Pilnie słuchamy Waszych opinii i sami jesteśmy aktywnymi użytkownikami naszego serwisu. Nad rozwojem i bezpieczeństwem Allegro czuwamy w zespole ponad 1000 pracowników. Do Waszej dyspozycji oddaliśmy wiele wyspecjalizowanych usług i narzędzi. Korzystacie z naszych rozwiązań bardzo intensywnie – do końca 2010 roku sprzedaliście i kupiliście na Allegro prawie 162 miliony przedmiotów.

Dzięki wysokiej jakości Waszych transakcji wprowadzamy do polskiego internetu standard Allegro – gwarancję korzystnej oferty, świetnej obsługi i szybkiej przesyłki.

Udanych zakupów na Allegro – dajemy Wam pełen serwis.

Rule Financial

Rule Financial to międzynarodowa firma IT. Tworzymy oprogramowanie dla 9 z 10 największych banków inwestycyjnych na świecie. Nasze biura znajdują się w Łodzi, Poznaniu, Londynie, Nowym Jorku, Barcelonie, Bostonie, Toronto oraz na Kostaryce. Zatrudniamy ponad 900 osób na całym świecie, z czego połowa naszych pracowników znajduje się w Polsce. Rule Financial to prestiżowe połączenie świata IT oraz świata wielkich finansów. Nasze oprogramowanie trafia na Wall Street oraz do klientów w City of London. Kładziemy nacisk na techniczny i biznesowy rozwój naszych pracowników. Zachęcamy do dzielenia się wiedzą w ramach naszej firmy, ale również poprzez wsparcie lokalnych społeczności IT, grup studenckich oraz ogólnopolskich konferencji branżowych. Stwarzamy pracownikom przestrzeń do rozwoju, współpracy i intergracji.

Dostarczamy systemy giełdowe, tradingowe oraz systemy służące do zarządzania ryzykiem finansowym. Praca przy naszych projektach pozwala “zajrzeć” do świata rynków kapitałowych. Tworzymy systemy, które przetwarzają kilka milionów transakcji na sekundę (high frequency trading) oraz rozwijamy portfolio projektów typu Big Data. Jakość, niezawodność, wydajność oraz szybkość przetwarzania danych to standardowe wymagania naszych systemów. Od samego początku stawiamy na zwinne podejście przy tworzeniu oprogramowania (Scrum). Wprowadziliśmy też własny proces projektowania UX (User Experience).

Znajdź nas na Facebook’u!

Komentarze