Śpieszymy donieść, że właśnie pozyskaliśmy kolejnych sponsorów licencji do rozlosowania wśród osób uczestniczących w naszych spotkaniach.

W gronie naszych partnerów witamy:

Firma, która znana jest przede wszystkim z oprogramowania JProfiler służącego do dynamicznej analizy programów opartych o JVM. Przy jego pomocy możemy zbadać m.in. wykorzystanie pamięci programu lub częstotliwość wywoływania i czas wykonywania poszczególnych funkcji. Dzięki uprzejmości firmy ej-technologies będziemy mogli wylosować co miesiąc jednego szczęśliwca, który otrzyma właśnie licencję oprogramowania JProfiler.

Witamy również firmę:

CoderGears, wśród programistów języka Java, jest znana głównie z oprogramowania JArchitect służącego do statycznej analizy kodu. Jest ono szczególnie pomocne gdy dążymy do podnoszenia jakości naszego kodu źródłowego. Dzięki uprzejmości firmy CoderGears będziemy mieli możliwość rozlosowania licencji narzędzia JArchitect wśród uczestników naszych spotkań.

Jeśli chcecie wziąć udział w losowaniu tych licencji lub innych ciekawych upominków, to przypominamy, że będą one losowane tylko wśród osób, które zarejestrują się na odpowiednie wydarzenie na portalu Meetup i przyjdą na nasze spotkanie.

Komentarze